Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
ZDRAVÁ ZÁHRADA PRÍPRAVOK NA OŠETRENIE CESNAKU 10 g

Viac pohľadov

ZDRAVÁ ZÁHRADA PRÍPRAVOK NA OŠETRENIE CESNAKU 10 g

SKU: 10116

Biostimulant je vo forme suchého prášku na použitie pri príprave cesnaku a ďalších druhov cibuľovín pred ich výsadbou. Aplikácia máčaním alebo zálievkou. 

FormaPráškové
Použitie cesnak, cibuľoviny, morenie cesnaku, príprava cesnaku a ďalších druhov cibuľovín pred ich výsadbou,

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 4,90 € S DPH: 5,90 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 10 g

Charakteristika produktu:

Rastlinný biostimulant je dostupný vo forme suchého prášku, ktorý obsahuje životaschopné spóry baktérie Bacillus amyloliquefaciens. Tieto baktérie produkujú fytoalexíny, ktoré podporujú rast a prirodzenú obranyschopnosť rastlín. Týmto spôsobom prípravok posilňuje výsadbu, rast a celkovú vitalitu cibuľových plodín. Baktérie zároveň pomáhajú pri rozklade organických látok, ktoré slúžia ako potrava pre rastliny.

Tento prípravok je navrhnutý na použitie pri príprave cesnaku a ďalších druhov cibuľovín pred ich výsadbou. Môže sa však tiež používať počas vegetačného obdobia na podporu rastu a zdravia rastlín. Je vhodný aj pre ekologické poľnohospodárstvo a neohrozuje životné prostredie, zber plodín ani prírodné ekosystémy.

Použitie:

Jeden obal (10 g) prášku rozpustite v 10 litroch vody a dobre premiešajte, aby sa prášok úplne rozpustil. Strúčiky cibuľových rastlín, ktoré chystáte vysadiť na ploche 10 m2, niekoľkokrát ponorte do tejto tekutiny a následne ich čo najrýchlejšie vysaďte. Zvyšok tekutiny môžete použiť na polievanie už vysadených rastlín v záhone.

Podobné produkty