Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
TABLETY PROTI KOMÁROM LARVICÍDNE PROTECT 10 KS / BAL

Viac pohľadov

Top

TABLETY PROTI KOMÁROM LARVICÍDNE PROTECT 10 KS / BAL

SKU: 10893 EAN: 5997378 73084 2

Šumivé tablety na ošetrenie vody na reguláciu lariev komárov vo vonkajšom prostredí.

Účinná látka popis0,5% účinnej látky S-metoprén

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 2,90 € S DPH: 3,50 €

Merná jednotka: balenie

Balenie: 0,5 g x 10 kusov

Tableta zabraňuje vývoju dospelých komárov z lariev. Pri kontakte s vodou sa účinná látka uvoľňuje nepretržite pomalou rýchlosťou, čím sa inhibuje vývoj dospelých komárov v ošetrenej vode. 

Aplikácie:

Po aplikácií v mieste rozmnožovania komárov výrobok zabráni vývoju lariev komárov. Výrobok ovplyvňuje larvy rôznych druhov komárov - vrátane ázijských tigrých komárov. V dôsledku oneskoreného účinku účinnej látky sa väčšina komárov eliminuje v štádiu kukly. Výrobok nemá vplyv na dospelých komárov. Výrobok sa používa na ošetrenie menších alebo väčších telies zadržiavajúcich vodu, ktorá sa nepoužíva ako pitná voda alebo na chov /okrasných/ rýb a ktoré môžu byť dočasne alebo trvalo vhodné na vývoj lariev komárov: záhradný rybník, fontána, nepoužívaný bazén, kanál, akákoľvek prírodná alebo umelo vytvorená priehlbina vhodná na zachytávanie a zadržiavanie vody nenapojené na na povrchové vody ani na čističky odpadových vôd. 

Návod na použitie:

Ošetrujte vodu podľa pokynov na dávkovanie - Aplikačná dávka 1x0,5 g tableta / 250 l vody

Tableta začne uvoľnovať účinnú látku, keď príde do kontaktu s vodou, preto sa uistite, že je tableta ponorená vo vode. Ošetrenie začnite keď sa objavia prvé larvy a opakujte raz mesačne počas celého rozmnožovania /od apríla do októbra/.

Vodu ošetrenú týmto výrobkom nepoužívajte na priame polievanie rastlín pestovaných na konzumáciu. Použitú vodu aplikujte na trávnik. 

 

Podobné produkty