Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
SEMO - Petržlen koreňový ORBIS predklíčený

Viac pohľadov

SEMO - Petržlen koreňový ORBIS predklíčený

SKU: 9281 EAN: 8590396301109

Skorá odroda bieleho petržlenu, osivo rýchlo vyklíči za 5 - 7 dní.

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 1,15 € S DPH: 1,40 €

Petržlen koreňový predklíčený Orbis je osivo s naštartovanými procesmi klíčenia, osivo vyklíči za 5 - 7 dní.

Vyznačuje sa rýchlym a jednotným vschádzaním. vysievajte do dostatočne prehriatej pôdy, najskôr koncom marca. po vysiatí polejte a zabráňte preschnutiu pôdy alebo tvorbe kôry. osiaty záhon môžete až do vzídenia zakryť netkanou textíliou. odporúčame kombinovať s pestovaním na hrobčekoch. sejte redšie, na 10 m2 sú potrebné 2 - 4 g predklíčeného osiva.

Skladujte v originálnych obaloch pri teplote 5 - 15 ºc. osivo nesme premrznúť ani v sáčku, ani po vysiatí do pôdy. dodržte záručnú dobu, po nej osivo rýchlo stráca klíčivosť.

Orbis je skorá odroda petržlenu, určený hlavne na pestovanie v stredne ťažkých pôdach. vyznačuje sa vysokou, tmavo zelenou vňaťou. bielo sfarbený koreň má len slabé ryhovanie povrchu. tvar koreňa je prechodom medzi hanáckou a olomouckou odrodou. veľmi úrodná odroda s veľmi dobrým zdravotným stavom. vhodný pre veľkopestovateľov aj záhradkárov.

Petržlen vyžaduje dostatočne hlbokú, vlhkú, ľahšiu, dobre spracovanú pôdu. neznáša čerstvé organické hnojenie. vysievame čo najskôr na jar, aby mal dostatok zimnej vlahy. osivo petržlenu je citlivé na plynulé zásobenie vlahou, pri vyschnutí alebo pri vytvorení pôdneho sucha veľmi často zle vzchádza.

Podobné produkty