Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
ROKOHUMIN OVOCNÉ STROMY 1 L

Viac pohľadov

ROKOHUMIN OVOCNÉ STROMY 1 L

SKU: 10852

Kvapalné aminokyselinové hnojivo určené pre ovocné stromy.

FormaKoncentrát
Použitie ovocné stromy,

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 4,90 € S DPH: 5,90 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 1 l

Zloženie:

Obsah spáliteľných látok v sušine v % min.50,0. Obsah celkového dusíka ako N v sušine v % min. 11,0. Obsah celkového fosforu ako P2O5 v sušine v % min. 12,0. Obsah celkového draslíka ako K2O v sušine v % min. 12,0. Ďalej obsahuje humínové kyseliny, stopové prvky molybdén (Mo), meď (Cu), bór (B), mangán (Mn), zinok (Zn) a 18 aminokyselín.

Charakteristika:

Organominerálne hnojivo – Rokohumín Ovocné stomy – je vyrobené z keratínu. Obsahuje aminokyseliny, vápnik, horčík, železo ,stopové prvky (molybdén, meď, bór, mangán, zinok) a humínové látky (kyselín).

Táto kombinácia zaručuje mimoriadne výrazné povzbudenie rastu rastlín. Rokohumín výrazne podporuje príjem makro a mikro živín rastlinami. Účinok hnojiva podporuje reprodukciu a vitalitu rastlín, čím sa zvyšuje odolnosť voči chorobám a škodcom. Rastlina je odolnejšia voči stresom. Humínové kyseliny zvyšujú obsah chlorofylu v rastlinách, zvyšuje sa absorpcia fotónov, čím sa zlepšuje fotosyntéza aj pri nižšej intenzite svetla.

Dávkovanie:

Pred použitím obsah fľaše dôkladne premiešajte. Kôstkoviny, jadroviny hnojíme roztokom 125 ml hnojiva na 4 litre vody 1x po odkvitnutí na mladé výhonky, druhý krát 2-3 týždne po prvej aplikácií, tretí krát 2-3 týždne po druhej aplikácií. Pri hnojení na list pripravíme roztok z 125 ml hnojiva na 12,5 litra vody, hnojíme raz za 14 dní.

Nikdy nehnojíme počas vegetačného pokoja – v zime, výnimočne raz za mesiac.

Podobné produkty