Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
PROBAZEN KOMBI TABLETY MAXI 5 kg

Viac pohľadov

PROBAZEN KOMBI TABLETY MAXI 5 kg

SKU: 3610

200 g tablety s obsahom 80% aktívneho chlóru zabezpečujúce dezinfekciu, vyvločkovanie nečistôt pri zakalení vody a likvidáciu rias.

Dostupnosť:Dočasne vypredané

Dostupnosť: Dočasne vypredané

Bez DPH: 55,85 € S DPH: 67,00 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 5 kg

Použitie: Pred aplikáciou prípravku skontrolujte pH vody príslušným testrom, nastavte hodnotu pH na 6,8 -7,6 pomocou prípravku pH MINUS alebo pH PLUS.V prípade tvrdej vody sa stabilizuje jej tvrdosť prípravkom STABILIZÁTOR TVRDOSTI.Potom sa prevedie prvotná chlorácia prípravkom CHLOR START, všetko podľa návodu uvedeného na týchto prípravkoch.Potom sa vloží do plaváku alebo zásobníka tabliet 1 ks KOMBI TABLETY MAXI na 20-30 m3 vody v bazéne.Toto množstvo by malo stačiť na udržanie potrebnej koncentrácie 0,3 - 0,5 mg/l aktívneho chlóru vo vode na 5 až 10 dní v závislosti na faktoroch, ktoré ovplivňujú množstvo aktívneho chlóru vo vode, ako sú teplota vzduchu a vody, intenzita slnečného žiarenia a zaťaženie bazénu.Kontrolu správnej koncentrácie aktívneho chlóru a pH je treba vykonávať pravidelne vhodným testerom.Prípravok v sebe už obsahuje látky, ktoré zabraňujú rast rias, avšak pri prípadnom výskyte rias je možné previesť jednorázovú úpravu vody prípravkom CHLOR ŠOK podľa návodu uvedeného na tomto prípravku.

Upozornenie: Riaďte sa návodom na použitie. Prípravok nesmie prísť do priameho kontaktu s fóliiou, umelou hmotou alebo náterom bazénu, môže tieto materiály odfarbovať a spôsobovať biele škvrny. Nemiešajte s inými chemikáliami. Smie býť použité iba pre úpravu vody v bazénoch.

Podobné produkty