Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
OBRUBNÍK HNEDÝ GARDEN DIAMOND JUNIOR 6 M

Viac pohľadov

OBRUBNÍK HNEDÝ GARDEN DIAMOND JUNIOR 6 M

SKU: 8611 EAN: 8594176170244

Obrubník pre profesionálne oddelenie trávnika od okrasných záhonov, spevnených ciest, ale aj pre ohraničenie solitérov v záhrade alebo parku. Zabráni prerastaniu neželaného trávnika.

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 10,40 € S DPH: 12,50 €

Merná jednotka: ks

Obrubník Garden Diamond Junior spoľahlivo zabráni prerastaniu trávy a miešaniu rôznych povrchov. Slúži k profesionálnemu oddeleniu jednotlivých vonkajších plôch. Hodí sa k oddeleniu trávnika od spevnených ciest či od záhonov, na ohraničenie solitérov v záhrade alebo v parku. Systém možno použiť aj pre vyznačenie uličky v skleníku.
Neviditeľný záhradný obrubník je vyrobený zo stredne hustého polyetylénu (MDPE). Pri výrobe bol použitý vysoko kvalitný regranulát s prímesou, ktorá chráni obrubník proti slnku a UV žiareniu. Zabraňuje tiež krehnutiu materiálu, takže nehrozí nebezpečenstvo, že by vám obruba popraskala mrazom. Neviditeľný obrubník je na jednu stranu veľmi pevný, takže ho nepoškodí bežné záhradné kosačky ani strunovky, na druhú stranu maximálne elastický, takže s ním ľahko vytvoríte čisté línie. Inštalácia plastové skryté obruby je veľmi jednoduchá a rýchla.

Parametre hnedého záhradného obrubníka:

použitie: záhrady, parky (oddelenie záhonov, solitérov aj cestičiek od okolitého trávnika)
účinnosť: zamedzenie prerastania trávy, zamedzenie miešania rôznych povrchov
veľmi jednoduchá montáž

farba: hnedá
dĺžka: 6 m
výška: 10 cm
materiál: MDPE

Podobné produkty