Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
LAMAG BÓR 1 KG

Viac pohľadov

LAMAG BÓR 1 KG

SKU: 9988

LAMAG®-bór je listové suspenzné hnojivo s kuratívnym účinkom, ktoré odstraňuje latentný
a zjavný nedostatok Mg a B.

Formahnojivo
Použitie cesnak, chmeľ, cibuľa, ďatelina, egreš, hrach, hruška, jabloň, jahoda, kaleráb, kapusta, kapustová zelenina, karfiol, kel, koreňová zelenina, kukurica, lesné škôlky a kultúry, lucerna, malina, mrkva, obilniny, ovocné stromy, pšenica jarná, pšenica ozimná, repa cukrová, repa cukrová, kŕmna, repka olejná, ríbezľa, strukoviny, trávy, vinič,
Účinná látka popisDusík ako N v % 16 Horčík ako MgO v % 0,2-0,6 Hodnota pH Od 8,5 do 12
VýrobcaASRA

Dostupnosť:Dočasne vypredané

Dostupnosť: Dočasne vypredané

Bez DPH: 20,75 € S DPH: 24,90 €

Merná jednotka: balenie

Balenie: 1 kg

Rozsah a spôsob použitia:

LAMAG®-bór je listové suspenzné hnojivo s kuratívnym účinkom, ktoré odstraňuje latentný a zjavný nedostatok Mg a B. Opakovaná aplikácia zvyšuje odolnosť proti hubovým chorobám. Bór zvyšuje cukornatosť, odolnosť proti suchu a mrazuvzdornosť. Je možné ho použiť pre všetky druhy pestovaných jednoročných a viacročných plodín. Najväčší výnosový efekt je u plodín náročných na bór prevažne v nasledujúcom poradí:

Jednoročné: cukrová repa, kŕmna repa, repka olejná a ostatné olejniny, hrach a ostatné strukoviny, ďatelina, lucerna (zvlášť semenné porasty), cibuľa, cesnak, mrkva a ďalšia plodová a koreňová zelenina, kaleráb, kapusta, kel, karfiol a ostatná listová zelenina, koreninové a liečivé rastliny, obilniny, trávy, pšenica, kukurica a kvety

Viacročné: jabloň, hruška a ostatné ovocné stromy, vinič, ovocné a lesné škôlky, chmeľ, jahody, egreš, ríbezľa, maliny a iné Hnojenie sa najlepšie osvedčuje tesne pred a v období najbujnejšieho rastu rastlín. Hnojivo je možné aplikovať s kvapalnými dusíkatými hnojivami (napr. DAM 390, močovina). Nedoporučujeme miešať s hnojivami obsahujúcimi fosfor!

Dávkovanie:

4 až 5 kg hnojiva/ha, zrieďte vodou v množstve 50 až 1000 l podľa typu postrekovača a stavu porastu. Hnojivo pred použitím rozmiešajte a do postrekovača vlievajte za stáleho miešania. Počas aplikácie obsah nádrže premiešavajte! Jednorazové predávkovanie hnojiva nie je fytotoxické! Pre jednoročné plodiny sa doporučuje aplikáciu po 14 – 21 dňoch opakovať, pre viacročné aplikujte opakovane, súčasne s bežnou ochranou.

View File Etiketa Veľkosť (103.68 KB)
View File KBU Veľkosť (272.86 KB)

Prípravok určený pre profesionálnych užívateľov.

Podobné produkty