Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
KALENDÁR PRE ZÁHRADKÁROV 2024

Viac pohľadov

KALENDÁR PRE ZÁHRADKÁROV 2024

SKU: 4397

Týždenný stolový kalendár ochrany rastlín pre záhradkárov.

Dostupnosť:Dočasne vypredané

Dostupnosť: Dočasne vypredané

Bez DPH: 3,25 € S DPH: 3,90 €

Merná jednotka: ks

Každý rok spoločnosť Floraservis vydáva Týždenný stolový kalendár ochrany rastlín pre záhradkárov.
Každoročne kalendár obsahuje kompletný sortiment prípravkov, ktorý firma FLORASERVIS dodáva na trh (zobrazenie výrobu s popisom).
Počas vegetačného obdobia nájdete v každom týždni upozornenia na aktuálne alebo pokračujúce zásahy proti najdôležitejším chorobám a škodcom.
V kalendári sú vysvetlené dôležité záhradkárske pojmy a všeobecné zásady používania prípravkov na ochranu rastlín a herbicídov.
Okrem toho v kalendári nájdete množstvo užitočných informácii, ktoré Vám uľahčia prácu s prípravkami na ochranu a výživu rastlín a prispejú k správnemu používaniu a bezpečnosti pri práci s týmito prípravkami.

Tento rok kalendár obsahuje aktualizované portfólio prípravkov firmy FLORASERVIS s väčšími obrázkami prípravkov a záhradkári v ňom nájdu viacej priestoru pre svoje prípadné poznámky o postrekoch.
Inak ako každý rok v kalendári nájdete počas vegetačného obdobia, v každom týždni upozornenia na aktuálne alebo pokračujúce zásahy proti najdôležitejším chorobám a škodcom. V kalendári sú vysvetlené dôležité záhradkárske pojmy a všeobecné zásady používania prípravkov na ochranu rastlín a herbicídov.


Týždenný stolový kalendár ochrany rastlín pre záhradkárov Floraservis sa za mnoho rokov počas ktorých vychádza stal neoceniteľným pomocníkom každého záhradkára.

Podobné produkty