Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
HNOJIVO AGRO VITALITY KOMPLEX ČUČORIEDKY A BRUSNICE 1L

Viac pohľadov

HNOJIVO AGRO VITALITY KOMPLEX ČUČORIEDKY A BRUSNICE 1L

SKU: 9599

Kvapalný bio stimulant s hnojivými a stimulačnými účinkami určený pre výživu čučoriedok, brusníc, azaliek, rododendronov a ďalších vresovitých rastlín.

FormaKoncentrát
Použitie čučoriedka,
VýrobcaAgroCS

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 4,60 € S DPH: 5,50 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 1 l

Charakteristika produktu

  • Vitality Komplex čučoriedka a brusnica je rastlinný bio stimulant s hnojivými a stimulačnými účinkami určený pre výživu čučoriedok, brusníc, azaliek, rododendronov a ďalších vresovitých rastlín. Toto hnojivo sa aplikuje vo forme zalievania alebo postreku na listy 1krát za 14 dní (pre oslabené rastliny 1krát týždenne po dobu minimálne 1 mesiaca). Pred použitím je dôležité obsah dobre premiešať.
  • Vitality Komplex je výluh z vermikompostu, čo je produkt získaný vďaka aktivite kalifornských dážďoviek. Okrem živín a mikroprvkov obsahuje aj urýchľovač hnojenia, ktorý sa používa na obnovenie vitality a rastu rastlín, zvýšenie odolnosti proti abiotickým stresom (sucho, premokrenie atď.), urýchľuje regeneráciu a stimuluje rast rastlín po poškodení chorobami a škodcami. Je obzvlášť vhodný pre oslabené, nevýživné a zanedbané rastliny. Humusové látky v tomto hnojive tiež pomáhajú obmedzovať únavu pôdy a jej vyčerpanie.

Dávkovanie

  • Aplikácia zálievkou: 15ml (pozri ryska vo vnútri viečka) do 2 litrov vody (zalievať na vlhkú zeminu)
  • Aplikácia postrekom na list: 15ml (viď ryska vo vnútri viečka) do 3 litrov vody

Podobné produkty