Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Forestina Hnojivo BIOMIN na jahody - 1kg

Viac pohľadov

Forestina Hnojivo BIOMIN na jahody - 1kg

SKU: 2481 EAN: 8594003191046

Špeciálne granulované biominerální hnojivo s kvalitnou mletou rohovinou, ktoré pôsobia ako bohatý, harmonicky vyvážený zdroj všetkých živín od začiatku vegetácie až do neskorých obdobia.

FormaGranulované
Použitie jahoda,
Účinná látka popiszloženie: N 8%, P 8%, K 10%, Mg 3%

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 4,35 € S DPH: 5,20 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 1 kg

Popis:
Biomin na jahody a ostatné drobné ovocie je výdatné, ekologicky priaznivé organicko-minerálne hnojivo, ktorého významnou zložkou je drvená rohovina. Táto prírodná surovina je zvlášť cenená pre obsah organicky viazaného dusíka, ktorý sa pôsobením pôdnych mikroorganizmov uvoľňuje postupne, takže je rastlinami maximálne využitý po dlhšie vegetačné obobí. V optimálnom pomere sú v tomto hnojive zastúpené i ostatné zdroje živín, potrebných k harmonickému vývoju, a zdravému rastu jahôd a ostatného drobného ovocia.

použitie:
Hnojenie BIOMIN na jahody a ostatné drobné ovocie sa vykonáva na začiatku vegetačného obdobia (cca apríl), kedy sa rovnomerne do medziriadkov rozhodí a potom zapraví do pôdy.

dávkovanie:

50 - 80 g na m 2 (0,5 - 0,8 kg / 10 m 2).
Pri ponechaní hnojiva na povrchu substrátu dochádza taktiež k pozvoľnému uvoľňovaniu živín, ale s menším efektom využitia všetkých kvalitatívnych vlastností, ktoré hnojivo BIOMIN na jahody ponúka. Pri aplikácii priamo k rastline alebo jej bezprostrednému okoliu použijeme ako odmerku napr. Starú polievkovú lyžicu. Optimálna výživová dávka je zhruba polovica polievkové lyžice k jednej rastline. Pri výsadbe jahody (august - september) a taktiež pri aplikácii hnojiva aj k iným rastlinám - drobné ovocie (maliny, černice, ríbezle ...) možno použiť rovnaké dávky ako na začiatku vegetačného obdobia.

Podobné produkty