Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
FORESTINA ORGANIM/BIONIM HNOJIVO NA IHLIČNANY S ROHOVINOU 1 kg

Viac pohľadov

FORESTINA ORGANIM/BIONIM HNOJIVO NA IHLIČNANY S ROHOVINOU 1 kg

SKU: 2918

Biomin na ihličnany a okrasné kríky je výdatné, ekologicky priaznivé organicko-minerálne hnojivo, ktorého významnou zložkou je drvená rohovina. Táto prírodná surovina je zvlášť cenená pre obsah organicky viazaného dusíka, ktorý sa pôsobením pôdnych mikroorganizmov uvoľňuje postupne, takže je rastlinami maximálne využitý po dlhšie vegetačné obobie. V optimálnom pomere sú v tomto hnojive zastúpené živiny, potrebné k harmonickému vývoju a zdravému rastu všetkých ihličnanov a okrasných kríkov.

FormaGranulované
Použitie ihličnany, okrasné rastliny,

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 3,75 € S DPH: 4,50 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 1 kg

ZLOŽENIE:

8%N + 8%P2O5 + 12%K2O + 4MgO

POUŽITIE:

 Hnojenie na ihličnany sa vykonáva na začiatku vegetačného obdobia (marec - apríl ... v závislosti od vývoja počasia), kedy sa rovnomerne rozhodí a potom zapracuje do pôdy.

borievky, borovice, tuje a tis 40 až 60 g na 1 m2.

jedľa, smrek a smrekovec 60 až 80 g na 1 m2.
Plocha koruny ohraničuje plochu pre hnojenie. Pri aplikácii priamo k rastline, alebo jej bezprostrednému okoliu, použijeme ako odmerku napr. starú polievkovú lyžicu. Optimálne výživová dávka sú zhruba 3 polievkové lyžice k jednej rastline. U vzrastlejších ihličnanov (1,5 m výšky) odporúčame výživovú dávku zvýšiť až na dvojnásobok. Postup hnojenia sa môže v priebehu vegetácie (cca júl) opakovať.

Podobné produkty