Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
ZATO 50 WG

Viac pohľadov

Doprava zdarma*Platí pre:
ZATO 50 WG-1 kg - 314,00 €

ZATO 50 WG

SKU: 10890k

Prípravok na ochranu jabloní proti chrastavitosti a múčnatke a viniča proti múčnatke, peronospóre a bielej hnilobe.

FormaGranulované
Účinnosť Alternáriová škvrnitosť, Čerň, Chrastavitosť, Hniloba biela, Hniloba čierna, Hrdze, Múčnatka, Peronospóra, Škvrnitosť listov,
Použitie Brokolica, Broskyňa, Čerešne, Egreš, Jadroviny, Jahoda, Kapusta, Karfiol, Kôstkoviny, Marhule, Mrkva, Okrasné rastliny, Rajčiak, Ríbezľa, Šalát, Slivka, Vinič, Zeler,
Účinná látka popisTrifloxystrobin 500 g/kg
VýrobcaBayer CropScience

Bežná cena: 314,00 €

Akciová cena 289,99 €

Merná jednotka: ks

Dostupnosť: Nie je skladom

* Povinné pole

Bežná cena: 314,00 €

Akciová cena 289,99 €

Fungicídny prípravok proti hubovým chorobám určený na ochranu okrasných rastlín (škvrnitosť listov, hrdza, múčnatka, ...), jabloní (chrastavitosť a múčnatka), viniča (múčnatka, peronospóra, šedá hniloba, ...) s dlhodobým účinkom. Je odolný proti dažďu a poskytuje ochranu na povrchu listov (chráni rastlinné pletivo proti infekciám a zároveň je trvalo chránené proti zmytiu zrážkami) i vo vnútri rastliny.

  • ULOŽENIE ÚČINNEJ LÁTKY NA POVRCHU RASTLINY – TRVALÁ OCHRANA. časť účinnej látky sa ukladá vo voskovej vrstvičke. Tento proces prebieha bezprostredne po aplikácii a je celkom nezávislý na vlhkosti a teplote prostredia. Takýmto spôsobom uložená účinná látka efektívne chráni rastlinu proti infekciám a zároveň je prípravok trvalo chránený proti zmývaniu zrážkami.
  • DLHODOBÉ UVOĽŇOVANIE ÚČINNEJ LÁTKY – OCHRANA ZVNÚTRA. Z množstva prípravku uloženého na povrchu listu a vo voskovej vrstvičke neustále určitá časť preniká do vnútorných pletív. Translaminárne prechádza až na druhú, postrekom nezasiahnutú stranu listu, kde sú i tieto časti rastliny účinne chránené pred infekciami.
  • REDISTRIBÚCIA ODPAROVANÍM – OCHRANA ZVONKU. Z povrchovej vrstvy sa uložená účinná látka neustále odparuje a prechádza na susediace časti rastliny. Je tak zabezpečená dlhodobá účinná ochrana neošetrenej rastlinnej plochy proti širokému spektru patogénov. Zato 50 WG účinkuje proti širokému spektru hubových chorôb. Najvýznamnejšie aj mimoriadne spoľahlivé pôsobenie proti chrastavitosti (preventívne i kuratívne), ktoré je založené na mezostemickom účinku a jasne sa odlišuje od pôsobenia kontaktných a systémových fungicídov. Prípravok Zato 50 WG nielen ničí klíčiace spóry, ale naviac zastavuje rast mycélia pod voskovou vrstvičkou a bráni tvorbe a uvoľňovaniu nových konídii. Zato 50 WG veľmi dobre účinkuje proti múčnatke jabloňovej a ďalším patogénom na jabloniach. Pri predzberovom ošetrení sa uplatňuje proti komplexu skladových chorôb.

.

View File Karta bezpečnostných údajov Veľkosť (175.14 KB)

Podobné produkty

LYNX  5 L

LYNX 5 L

226.00 €
Doprava zdarma
Akcia!
BASTA 15- 5 L

BASTA 15- 5 L

181.39 €

172.00 €

Doprava zdarma
Akcia!
TALIUS 1 L

TALIUS 1 L

176.30 €

163.50 €

Doprava zdarma
Akcia!
SIVANTO PRIME 1 L

SIVANTO PRIME 1 L

136.12 €

126.50 €

Doprava zdarma
Akcia!
GLOBUS  1 L

GLOBUS 1 L

162.10 €

150.50 €

Doprava zdarma