Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
SLEPAČINCE HOŠTICKÉ-2,5 kg

Viac pohľadov

SLEPAČINCE HOŠTICKÉ-2,5 kg

SKU: 2419

Prírodný produkt obsahujúci fermentovaný slepačí trus.
Formagranulované
Použitie baklažán, balkónové kvety, balkónové rastliny, bobuľoviny, brokolica, brusnica, bylinky, čerešňa, cibuľa, cibuľová zelenina, cibuľoviny, čučoriedka, dyňa červená, fazuľa, hlúbová zelenina, hrach, jabloň, jahoda, jesenné hnojenie, kaleráb, kapusta, karfiol, kel, koreniny, koreňová zelenina, listová zelenina, lúky, melón, mrkva, ovocie, ovocné dreviny, ovocné stromy, paprika, rajčiak, reďkovka, ríbezľa, šalát, skoré zemiaky, strukoviny, uhorka, vinič, zelenina, zeler, zemiak,
VýrobcaHoštice

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 3,65 € S DPH: 4,40 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 2,5 kg

Hoštické hnojivo je prírodný produkt obsahujúci fermentovaný slepačí trus. Pre vysoký obsah fosforu je po storočia využívaný pri pestovaní okrastných rastlín, ale aj ovocia a zeleniny. Priaznivo pôsobí na bohatú násadu kvetov a pri pestovaní ovocia a zeleniny prináša bohatú úrodu.

Hoštické hnojivo je určené k širokému využitiu v záhrade aj pri pestovaní okrasných rastlín v kvetináčoch a aj v iných nádobách. Taktiež je vhodné k základnému vyhnojeniu pôdy buď na jar alebo po príprave pôdy na jeseň. Hnojivo sa aplikuje na povrch zeminy rozhodením, mierne sa zapraví do pôdy (ručným rytím, zahrabaním a pod.) a potom sa dostatočne zavlaží.

Podobné produkty