Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
ROKOHUMIN UNIVERZÁL

Viac pohľadov

ROKOHUMIN UNIVERZÁL

SKU: rokohumin-univerzál

Univerzálne kvapalné aminokyselinovvé hnojivo určené na zeleninu, ovocie, kvety, trávy, trávniky, ihličnany a všetky druhy rastlín.

FormaKoncentrát
Použitie balkónové kvety, balkónové rastliny, ihličnany, kvitnúce rastliny, okrasné rastliny, ovocie, trávnik, trávy,

Dostupnosť:

Bez DPH: 0,00 € S DPH: 0,00 €

Merná jednotka: ks

Charakteristika:

Organominerálne hnojivo Rokohumín – kvapalný – Univerzál je vyrobené z keratínu. Obsahuje vápnik, horčík, železo ,stopové prvky (molybdén, meď, bór, mangán, zinok). Táto kombinácia zaručuje mimoriadne výrazné povzbudenie rastu rastlín. Rokosan výrazne podporuje príjem makro a mikroživín rastlinami. Variabilita a univerzálnosť spočíva vo využití aplikácií pri hnojení interiérových a exteriérových kvetov (letničiek a balkónových kvetov, ruží a teplomilných rastlín), okrasných trávnikov, trávnatých plôch, kvitnúcich a stálo zelených rastlín, drobného ovocia, ovocných stromov, zeleniny a poľnohospodárskych plodín.

Zloženie.

Obsah spáliteľných látok v sušine v % min.50,5. Obsah celkového dusíka ako N v sušine v % min. 14,0. Obsah celkového fosforu ako P2O5 v sušine v % min. 9,0. Obsah celkového draslíka ako K2O v sušine v % min. 14,0. Ďalej obsahuje humínové kyseliny, vápnik (Ca), horčík (Mg) a stopové prvky molybdén (Mo), meď (Cu), bór (B), mangán (Mn), zinok (Zn) a 18 aminokyselín.