Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
PROTECT PROTI PLOŠTICI A BLCHE S ROZPRAŠOVAČOM 500 ml

Viac pohľadov

Top

PROTECT PROTI PLOŠTICI A BLCHE S ROZPRAŠOVAČOM 500 ml

SKU: 4439

Vhodný do vnútorných priestorov na ničenie krv sajúcich parazitov ako je ploštica a blcha. Prípravok patrí medzi TOP účinné voľnedostupné produkty pri ochrane proti ploštici posteľnej!

FormaSprej
Účinnosť ploštice, blchy,
Účinná látka popis 2,8g / kg S-metoprén, 1,8g / kg pyretrin, 3,6g / kg PBO

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 12,10 € S DPH: 14,50 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 500 ml

Vhodný do vnútorných priestorov na ničenie krv sajúcich parazitov ako je ploštica a blcha. Moderná formulácia zaručuje vynikajúcu vypudivosť a zároveň dlhotrvajúcu účinnosť pomocou účinnej látky S-metoprén, regulátor rastu hmyzu, ktorý preruší vývojové štádium jedincov. Prípravok je vhodný aj na škodce, ktoré sú rezistentné na syntetické pyretroidy.
Rozprašovač je vybavený bezpečnostnou poistkou proti nechcenému použitiu deťmi a tryskou pre pohodlnú aplikáciu. Prípravok patrí medzi TOP účinné voľnedostupné produkty pri ochrane proti ploštici posteľnej !

Návod na použitie:  
Prípravk účinkuje dotykom. Pred použitím predtrepať a uvoľniť bezpečnostné uzávery, otvorte okná a zabezpečte dôkladné vetranie priestoru. Rozprašujte cielene na úkryty a výskyt hmyzu. 

Na ničenie ploštice posteľnej rozprašujte na rohy matracov, nočné stolíky, okolo konštrukcie postele, nábytok v okolí stolo, stoličky, zásuvky, zadné steny obrazov, zrkadlá... Tiež je dôležité ošetriť lemovanie okolo stien parkiet, linolea, kobercov, záclon, záclon... Nerozprašujte na obličky a posteľné prálo, naopak, odporúčame ich vyprať na vyššej teplote.

Dávkovanie: cca 15 ml/24 - 26 rozprášení postačí na 1 m2. Obsah rozprašovača postačí na cca 30 m2 plochy. Na dosiahnuie maximálnej účinnosti proces opakujte po 2 -3 týždňoch. 

Na ničenie bĺch prípravkom najskôr ošetrite podlahu a jej otvory, následne steny do výšky 1 m. Venujte pozornosť najmä obydliam domácich miláčikov. Po rozpraši min. 1 týždeň neumývajte podlahu. Po jej umytí postup opakujte.

Dávkovanie: 5 ml/ 8 -10 rozprášení na 1 m2. Obsah nádoby vystači na cca 80 m2 zamorenej plochy. Je možné dosiahnuť 8-9 mesačnú účinnosť. 

 

Používajte biocídy bezpečným spôsobom.Pred použitímsi vždy prečítajte etikeu a informácie o výrobku.

View File Karta bezpečnostných údajov Veľkosť (714.01 KB)

Podobné produkty