Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
PLAŠIČ VTÁKOV A HOLUBOV NA BATERKY ISOTRONIC

Viac pohľadov

PLAŠIČ VTÁKOV A HOLUBOV NA BATERKY ISOTRONIC

SKU: 8012

IS70628

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 21,00 € S DPH: 25,20 €

Merná jednotka: ks

PLAŠIČ VTÁCTVA A HOLUBOV – KVALITNÝ ULTRAZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ

Potrebujete ochrániť svoju úrodu v záhrade či v sade pred náletom rôznych vtákov? Alebo vám život v záhrade či na terase znepríjemňujú otravné holuby? Špeciálny ultrazvukový plašič vám pomôže vyhnať vtáctvo ako holuby, sýkorky, lastovičky, drozdy a iné z vašej záhrady, a tak ochrániť úrodu. Hodí sa na balkón či dom, ako odpudzovač pred otravným vtáctvom. Táto špeciálna technológia je maximálne účinná a efektívna.

  •  Ultrazvuková sonická technológia
  • Zmeňte svoju záhradu silové pole odpudzujúce neželaných návštevníkov
  • Bez údržbové zariadenie napájané batériou
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Najvýkonnejšie zariadenie s veľkým dosahom
  • Vyrobené v Nemecku

Ideálne umiestnenie plašiča je na ovocné sady, lúky, farmy, na okraj budovy, plot, strom, okraj balkónov, garáží, alebo medzi výsadbu alebo na trávnik. Zariadenie je vodotesné a odolné voči poveternostným podmienkam.

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť vašu záhradu. Po zapnutí vydáva odpudzovač zvuk s premenlivou frekvenciou. Signály ovplyvňujú nervový systém vtákov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Vtáky radšej opustia tento priestor.

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odplašenia nežiaducich vtákov. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ani iné metódy. Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť váš pozemok.

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok a vode. Jednoducho pripevnite tento plašič na požadované miesto, zapnete ho a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných návštevníkov z vašej záhrady! Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu vašej záhrady.

Využitie tohto odpudzovača je nesmierne široké. Vďaka špeciálnej technológii, ktorá overene odpudzuje vtáctvo je odpudzovač vhodný pre holuby, sýkorky, drozdy, škorce a iné vtáctvo.