Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
PLAŠIČ KÚN A HLODAVCOV ISOTRONIC

Viac pohľadov

PLAŠIČ KÚN A HLODAVCOV ISOTRONIC

SKU: 8006 EAN: 4260286383082

IS78480

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 19,60 € S DPH: 23,50 €

Merná jednotka: ks

Plašič kún a hlodavcov

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými návštevníkmi? Kuny vám rozhrýzajú káble a hadičky v aute? Zbavte sa ich, kým nedôjde k najhoršiemu. Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s kunami, potkanmi a inými hlodavcami.

Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

  • Ultrazvuková sonická technológia
  • Zmeňte svoje auto, či dom v silové pole odpudzujúce neželaných návštevníkov
  • Bez údržbové zariadenie napájané batériami
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Najvýkonnejšie zariadenie s veľkým dosahom

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť vaše auto, dom, garáž, chalupu a iné. Po zapnutí vydáva odpudzovač zvuk s premenlivou frekvenciou. Signály ovplyvňujú nervový systém zvierat. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Zvieratá radšej opustia tento priestor.

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok. Stačí ho pripevniť na požadované miesto, alebo ho zavesiť napríklad na stenu a zapnúť, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Nie je potrebné žiadne prepájanie ani napájanie na batériu auta. Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu. Vďaka nízkej spotrebe energie vydržia batérie približne 6 mesiacov.

Využitie tohto prenosného  odpudzovača je nesmierne široké. Aj keď je primárne určené na boj proti kunám, je účinné aj proti potkanom, myšiam a iným hlodavcom.