Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
PLAŠIČ KRTOV, HLODAVCOV, MRAVCOV A PLAZOV

Viac pohľadov

PLAŠIČ KRTOV, HLODAVCOV, MRAVCOV A PLAZOV

SKU: 6161

Plašič krtkov, hlodavcov, mravcov a plazov
Mole Repelent Vibrasonic s dvoma rôznymi spôsobmi odpudzovania


Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 17,85 € S DPH: 21,40 €

Merná jednotka: ks

Popis:

Plašič krtkov, hlodavcov, mravcov a plazov
Mole Repelent Vibrasonic s dvoma rôznymi spôsobmi odpudzovania

EFEKTÍVNE: ISOTRONIC Mole Repeller vydáva každých 40 sekúnd zvukové vlny a vibrácie, ktoré hlodavcom znejú ako ich signály prirodzeného nebezpečenstva, a tak spôsobujú, že sa im vyhýbajú okolo okolo 7 000 metrov štvorcových.

Tento jedinečný odpudzovač využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových a vibračných frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť plochu o veľkosti do 1000 m².

Po zasunutí do zeme vydáva odpudzovač vibrácie s premenlivou frekvenciou od 400 do 1 000 Hz. Signály ovplyvňujú nervový systém hadov, mravcov, krtkov a hlodavcov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Po niekoľkých dňoch škodce opustia tento priestor. Vibrácie sú vydávané v pravidelných intervaloch a vďaka premenlivému rozsahu si na nich zvieratá nevedia zvyknúť. Zariadenie je doplnené o svetelnú LED FLASH technológiu, ktorá pomôže ochrániť chránené územie v noci.

Rozsah činnosti odpudzovača závisí od typu pôdy. Suchý piesčitý podklad tlmí vibračné vlny a ochrannú plochu je možné znížiť dokonca na polovicu (v takom prípade zvážte použitie dvoch plašičov). Najlepší účinok sa dosiahne pri vlhkej alebo hlinenej pôde.

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok a vode. Stačí ho zapichnúť do zeme na požadované miesto, zapnúť, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu vašej záhrady. Je ideálny do záhrad, sadov ale aj všade, kde si potrebujete poradiť s hadmi, krtkami mravcami a inými hlodavcami.

Využitie tohto solárneho odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti hadom, mravcom, krtkom, myšiam, potkanom a iným hlodavcom. Je účinný aj proti kunám či vtákom do 10 m. Ideálne na ochranu vašej úrody. Všetky tieto zvieratá sú citlivé na rozsah vibrácii s premenlivou frekvenciou od 400 do 1 000 Hz. Štúdie potvrdili účinnosť zariadenia na ploche až 1000 m