Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
PLAŠIČ DIVEJ ZVERI ISOTRONIC

Viac pohľadov

PLAŠIČ DIVEJ ZVERI ISOTRONIC

SKU: 7994

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 12,90 € S DPH: 15,50 €

Merná jednotka: ks

Charakteristika: 

-špeciálna svetelná technológia
-zmeňte svoju záhradu na silové pole odpudzujúce neželaných návštevníkov
-bez údržbové zariadenie napájané betériou
-netoxické, bez chemikálií, bez jedu
-najvýkonnejšie zariadenie s veľkým dosahom
-tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu modrého svetla, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť váš pozemok. Potvrdený odstrašujúci účinok modrých reflektorov pri plašení zvierat je využívaný širokospektrálne. Zariadenie automaticky vydáva svetelnú sekvenciu (3x modrá proti divej zveri) v noci a za súmraku, slúžiace ako prirodzená a trvalá bariéra. Modrá sa v prírode (flóra a fauna) vyskytuje veľmi zriedka a naznačuje nebezpečenstvo pre zvieratá. Väčšina nočných zvierat sa tomuto svetlu aktívne vyhýba. Pociťujú strach a úzkosť a preto sa chránenému prostrediu vyhnú.

Môže účinne zabrániť vstupu zvierat na váš pozemok, k blízkosti chaty, domu, poškodeniu kolíziám divokej zvery s vozidlami, na ochranu vašich záhrad, polí a vašich plodín. Naše zariadenie slúži ako nepretržitý odstrašujúci prostriedok, pretože bliká autonómne.

Signály ovplyvňujú nervový systém zvierat. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Zvieratá radšej opustia tento priestor.

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odplašenia nežiadúcich zvierat. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ani iné metódy. Jednoducho zapichnete tento plašič do zeme alebo ho zaveste na požadované miesto a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných návštevníkov z vašej záhrady! Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť váš pozemok.

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok a vode. Stačí ho zapichnúť do zeme na požadované miesto, alebo ho zavesiť napríklad na stenu a zapnúť, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu vašej záhrady.

Plašič umiestnite kdekoľvek na záhrade alebo v exteriérnych priestorov ktoré potrebujete ochrániť napríklad na ovocné sady, lúky, farmy, ako aj počas cesty do kempu, v kempe, kde je vysoké riziko zvierat.

 

Odporúčané produkty