Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Floraservis NEEMAZAL T/S  100 ml

Viac pohľadov

Floraservis NEEMAZAL T/S 100 ml

SKU: 2802 EAN: 8586002988642

Insekticíd , akaricíd – prípravok proti voškám, mínerkam, piliarkam, strapkám, moliciam, roztočcom, nosánikom a podkopáčikom vo forme rastlinného extraktu zo semien tropického stromu Antelaea azadirachta určený na ošetrenie ovocných stromov, zeleniny, viniča a poľných plodín, rastlinný olej na báze obnoviteľných zdrojov.

FormaKoncentrát
Účinnosť cicaví a žraví škodcovia, molice, pásavka zemiaková, piadivka, strapky, vošky,
Použitie baklažán, bylinky, hlúbová zelenina, jadroviny, kapusta, karfiol, kel, rajčiak, špenát, tekvicová zelenina, zemiak,
Účinná látka popis

 Azadirachtin 10g/l (1 hmot. %)

VýrobcaFloraservis

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 14,65 € S DPH: 17,60 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 100 ml

PÔSOBENIE PRÍPRAVKU:
Účinná látka pôsobí v rastline lokálne systematicky a do tela škodcov sa dostáva pri saní a požere. NeemAzal-T/S nemá okamžitý toxický efekt, nástup účinkuje postupný: v priebehu niekoľkých hodín deaktivuje škodcu ako vošky, molice, strapky, vrtivky, piadivky jesenné, priadkovce, ploskáčiky, pásavku zemiakovú a ďalšie druhy hmyzích škodcov, ktoré škodia saním a požerom. Škodce prestanú prijímať potravu a tým aj poškodzovať rastlinu. Azadirachtín inhibuje ich vývoj a zvliekanie, takže po niekoľkých dňoch uhynú. Pri imágach (chrobákov) dochádza výrazne k reprodukcii plodnosti. Kolónie vošiek ešte nejakú dobu na rastline ostávajú, ďalšie vošky sa však už nevyvíjajú.

Podobné produkty