Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
NATURA ORGANICKÉ HNOJIVO NA JAHODY A DROBNÉ OVOCIE 1,5 kg

Viac pohľadov

NATURA ORGANICKÉ HNOJIVO NA JAHODY A DROBNÉ OVOCIE 1,5 kg

SKU: 9201 EAN: 8594005007949

Prírodné hnojivo, vhodné na biopestovanie.

Formapeletky
Použitie jahoda, jarné hnojenie, malina, ríbezľa, základné hnojenie pred výsadbou,
VýrobcaAgroCS

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 5,00 € S DPH: 6,00 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 1,5 kg

Vysokokvalitné prírodné organické hnojivo vo forme peliet. Je vyrobený z čisto prírodných surovín, pérovej múčky s pridaním melasy, melasových výpalkov a sladových klíčkov a je vhodné na biopestovanie.
Obsahuje potrebné živiny v priaznivom pomere vrátane prirodzeného obsahu stopových prvkov pre dobrý rast a plodnosť. Sladové klíčky sú zdrojom fytohormónov, ktoré podporujú rast koreňového systému.
Uvoľňovanie živín je rovnomerné v priebehu celého vegetačného obdobia. Hnojivo zvyšuje sorpčnú kapacitu a biologickú aktivitu pôdy a tým zlepšuje pôdnu štruktúru.
Neobsahuje klíčivé semená burín.

Rozsah a spôsob použitia:

Používa sa na základné hnojenie pre výsadbou, prípadne k prihnojovaniu počas vegetácie. Pred výsadbou rastlín ho rovnomerne rozhoďte na plochu a zapracujte do pôdy ručne zarýľovaním či strojovo zaoraním, pri prihnojovaní ho zapracujte do pôdy len plytko. Hnojivo nesmie prísť do styku s požívateľnými časťami rastlín. Je vhodné pre všetky druhy jahôd pestovaných v nádobách, záhonoch, na egreše, všetky druhy ríbezlí, malín, jostu a pod.

Dávkovanie:

na základné hnojenie odporúčame použiť cca 1-3 kg na 10 m2, prihnojujeme cca 1 x mesačne v dávke
0,1 – 1 kg na m2. Dávku volíme podľa zásoby živín v pôde a druhov rastlín a ich nárokov na živiny. Maximálna aplikačná dávka je 2 kg sušiny na m2 v priebehu 3 rokov.


Tento výrobok sa môže používať v ekologickom poľnohospodárstve podľa nariadenia Rady (ES) č. 834/2007 a nariadenia Komisie (ES) č. 889/2008 o ekologickej výrobe a označovaní ekologických produktov.

 

Podobné produkty