Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
NA CALIT PORE-TEC 500g

Viac pohľadov

NA CALIT PORE-TEC 500g

SKU: 6614

Prémiový sodno-vápenatý bentonit na odstránenie bielkovín z vína.

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 2,60 € S DPH: 3,10 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 500 g

POPIS VÝROBKU

NACALIT PORE-TECje absolútne špičkový bentonit na sodno-vápenatom základe určený pre problematické prípady s veľkým využitím v nápojárskych technológiách. Použitie je povolené súčasnými platnými predpismi. Čistotou a kvalitou zodpovedá kritériám vínneho zákona SRN a interným normám firmy ERBSLÖH Geisenheim. Kvalita je certifikovaná podľa ISO 9001.

CIEĽ POUŽITIA

Optimálna stabilizácia proti koloidným zákalom vo víne a ovocných šťavách

PRODUKT A ÚČINOK

NACALIT PORE-TEC je vysokoúčinný špeciálny bentonit vyrobený na sodno-vápenatom základe, určený pre nápojárske technológie. Preparát zabezpečuje odstránenie neskoršie reagujúcich bielkovín a ostatných rušivých látok aj v prostredí s vysokým pH, resp. s nižším obsahom kyselín. Po aplikácii sa vytvára jedinečná zrazenina, ktorá úplne vypadne z nápoja, čo je dôležité pri ošetrení ovocných štiav a sladkých rezerv.

POUŽITIE

Ako prevencia sa dávkuje 50-200 g/100 l. NACALIT PORE-TEC sa rozpustí v 3 až 5 násobnom množstve vody a nechá sa napučať na 6 hodín. Bentonitová kaša sa za neustáleho miešania pridáva do ošetrovaného nápoja. Je nutné aktívn miešanie cca 10 až 15 min. v ošetrovanom nápoji. Ošetrovaný nápoj je potrebné stočiť alebo prefiltrovať (podľa sedimentácie) do 14 dní.

SKLADOVANIE

Bentonity sú hygroskopické látky, a preto sa musia skladovať na suchom mieste bez zápachov.

Podobné produkty