Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
METAREX M  500 g

Viac pohľadov

METAREX M 500 g

SKU: 4570

Prípravok Metarex v 500 gr. balení je dlhodobo vypredaný.


Alternatíva je buď  Metarex 100 gr.


alebo Lima Oro


Granulovaná návnada na ochranu poľných plodín, zeleniny, ovocných rastlín, okrasných rastlín a skleníkových rastlín proti slimákom a slizniakom.

FormaGranulované
Účinnosť Slimáky a slizniaky,
Použitie Aromatické rastliny, Brokolica, Fazuľa, Hrach, Jahoda, Kapusta, Karfiol, Kel, Kukurica, Maliny, Okrasné rastliny, Okrasné trávniky, Ríbezľa, Trávnaté ihriská, Trávnaté porasty, Trávnik, Vinič, Zelenina, Zemiak,
Účinná látka popisMetaldehyde 25 g/kg (2,5% hmot.)
6,50 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 100 g

Dostupnosť: Nie je skladom

PôSOBENIE PRÍPRAVKU:

Účinok požerovej návnady závisí na jej čiastočnom alebo úplnom skonzumovaní škodcami. Preto je potrebné rozmiestniť ju tak, aby k nej slimáky a slizniaky mali ľahký prístup. Keďže kľúčovým faktorom účinnosti je množstvo skonzumovaného prípravku, návnadové pelety majú primerané chuťové vlastnosti, aby bola zabezpečená konzumácia smrteľnej dávky. Účinok peliet Metarex M sa prejaví počiatočným znehybnením slimákov a ich následným úhynom. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pri aplikácii počas mierne vlhkého počasia, keď sú slimáky a slizniaky najaktívnejšie.

METAREX M vykazuje vysokú mieru odolnosti voči vplyvom počasia (dážď, vlhko), ktorá zabezpečuje dlhodobú účinnosť / pôsobenie. Následné ošetrenie môže byť potrebné najmä vtedy, ak boli pelety spotrebované alebo v prípade keď sa vyskytnú noví škodcovia.

METAREX M sa vyznačuje veľmi vysokou atraktivitou pre slimáky a slizniaky, preto títo škodcovia ľahko nájdu návnadu (sú k nej prirodzene priťahovaný a dajú jej prednosť pred inou potravou) a veľmi rýchlo skonzumujú potrebnú smrteľnú dávku.

METAREX M obsahuje horkú látku Bitrex, ktorá zabraňuje jeho konzumáciu deťmi a ďalšie repelenty zabraňujúce konzumáciu domácimi zvieratami (psy, mačky, sliepky ....). Vzhľadom k vysokej homogenite granúl nevzniká pri jeho aplikácii prach.

Podobné produkty

Akcia!
METAREX M  100 g

METAREX M 100 g

2.40 €

1.90 €

METAREX M  500 g

METAREX M 500 g

6.50 €
DESIMO DUO

DESIMO DUO

0.00 €
LIMA ORO

LIMA ORO

0.00 €