Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
LIADOK AMÓNNY 27 % N

Viac pohľadov

LIADOK AMÓNNY 27 % N

SKU: liadok_amonny_27%

Minerálne granulované dusíkaté hnojivo s dolomitom.
FormaGranulované
Použitie Baklažán, Bobuľoviny, Brokolica, Broskyňa, Brusnice, Čerešne, Chodníky, terasy, exteriér, Cibuľa, Cibuľová zelenina, Čučoriedky, Cuketa, Dyňa červená, Egreš, Hlúbová zelenina, Hruška, Jabloň, Jadroviny, Jahoda, Kaleráb, Karfiol, Kel, Koreňová zelenina, Kôstkoviny, Kukurica, Listová zelenina, Lúky, Maliny, Marhule, Mrkva, Obilniny, Ovocie, Paprika, Pastviny, Petržlen, Pór, Rajčiak, Reďkovka, Repka jarná , Repka ozimná, Ríbezľa, Šalát, Slivka, Slnečnica, Špenát, Trávnik, Višňa, Základné hnojenie pred výsadbou, Zelenina, Zeler,
Účinná látka popisdusík (N): 27%
Cena od: 4,20 €

Merná jednotka: ks

Dostupnosť: Skladom

* Povinné pole

Cena od: 4,20 €

Odporúča sa na základné hnojenie pred sejbou (sadením), ale aj na prihnojovanie počas vegetácie s následným zapravením do pôdy. LAD je hnojivo vhodné pre všetky druhy poľných plodín, zeleniny a ovocných stromov.

Liadok amónny s dolomitom (LAD) je sivobiely granulát dusičnanu amónneho s jemne mletým dolomitom, ktorého prítomnosť znižuje prirodzenú kyslosť hnojiva. Obsahuje 27 % dusíka. Hnojivo je povrchovo upravené proti spekaniu. Vápnik aj horčík sa nachádzajú vo forme uhličitanov nerozpustných vo vode. Pomer obsahu dusičnanového a amoniakálneho dusíka je 1 : 1.

Podobné produkty