Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
HECHT 459
Doprava zdarma

HECHT 459

SKU: 1732

Chrbtový motorový rosič s výkonným motorom.
VýrobcaHECHT

Dostupnosť:Dočasne vypredané

Dostupnosť: Dočasne vypredané

Bez DPH: 224,15 € S DPH: 269,00 €

Merná jednotka: ks

Chrbtový motorový rosič s benzínovým dvojtaktným motorom s obsahom 59,2 cma výkonom 3,6 HP.

Obsah nádrže 14 l

max. dosah postreku 16 m

Hmotnosť rosiča je 11 kg

Motorový rosič Hecht 451 je vybavený bohatým príslušenstvom, pre rýchlu a jednoduchú prestavbu. Vďaka tomu sa jedná o skutočne multifunkčné zariadenie, ktoré je možné využiť nielen pre aplikáciu tekutých postrekov, ale aj pre aplikáciu tuhých granúl.

Stačí sňať rozptylovú mriežku z koncovej trysky. Nie je teda nutné kupovať žiadne rozširujúce komponenty. Takto upravený rosič bude dosahovať podobného výkonu, ako rovnako výkonný chrbtový fukár. Navyše môžete pre zníženie prašnosti pridávať menšie množstvo vody.
Hecht 459 je vybavený tlakovým čerpadlom postrekovej kvapaliny. U bežných rosičov je pre dopravenie kvapaliny k tryskám postrekovača využívaný princípom tlakovanie nádrže vzduchom od turbíny. U tohto modelu je navyše pridané aj tlakové čerpadlo, ktoré ďalej zvyšuje tlak postreku, vďaka čomu je možné kvapalinu dopraviť k do väčšej vzdialenosti a výšky vyšším tlakom.
Hecht 459 vychádza svojou konštrukciou z obľúbeného a osvedčeného modelu Hecht 456, kedy náhradou pôvodného motora za modernejší motor s vyšším obsahom bolo pri zachovaní pôvodných skvelých parametrov dosiahnutej vyššej spoľahlivosti

Podobné produkty