Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
FORESTINA ORGAMIN/BIOMIN HNOJIVO NA ČUČORIEDKY S ROHOVINOU 1 kg

Viac pohľadov

FORESTINA ORGAMIN/BIOMIN HNOJIVO NA ČUČORIEDKY S ROHOVINOU 1 kg

SKU: 2480

Organicko-minerálne hnojivo, ktorého významnou zložkou je drvená rohovina.

FormaGranulované
Použitie čučoriedka,

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 3,75 € S DPH: 4,50 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 1 kg

Biomin na čučoriedky a ostatné kyslomilné rastliny je výdatné, ekologicky priaznivé organicko-minerálne hnojivo, ktorého významnou zložkou je drvená rohovina. Táto prírodná surovina je zvlášť cenená pre obsah organicky viazaného dusíka, ktorý sa pôsobením pôdnych mikroorganizmov uvoľňuje postupne, takže je rastlinami maximálne využitý po dlhšie vegetačné obobie. V optimálnom pomere sú v tomto hnojive zastúpené i ostatné zdroje živín, potrebné k vývoju, rastu, kvitnutiu a dosiahnutiu bohatej úrody čučoriedok, brusníc a ďalších kyslomilných plodín, pestovaných na záhradkách.

POUŽITIE:

Hnojivom  Biomin na čučoriedky a ostatné kyslomilné rastliny sa hnojenie vykonáva na začiatku vegetácie ( apríl), kedy sa rovnomerne rozhodí a zapraví do pôdy.

Hnojíme dávkou 80 - 100 g na 1 m2 (0,8 - 1,0 kg na 10 m2)

Pri aplikácii priamo k rastline (okolo rastliny) použijeme ako odmerku napr. starú polievkovú lyžicu. Optimálne výživová dávka sú asi 3 polievkové lyžice k jednej rastline. Postup hnojenia sa odporúča počas vegetácie ( júl) opakovať. Pri zapracovaní hnojiva postupujte opatrne, aby nedošlo k poškodeniu koreňového systému rastlín. Ideálne je zakryť potom okolie rastliny vrstvou zeminy, rašeliny prípadne mulčovacou kôrou. Následne odporúčame rastliny dostatočne zavlažiť. 

ZLOŽENIE : 12%N + 6%P2O5 + 9%K2O + 2,5%MgO

Podobné produkty