Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Floraservis FLORAVITA SIO 100 ml

Viac pohľadov

Floraservis FLORAVITA SIO 100 ml

SKU: 2608 EAN: 8586002980301

Biologické listové NPK hnojivo obsahujúce kremík a feniklový olej, zvyšujúce odolnosť rastlín proti hubovým chorobám. Až na 500 m2.

FormaKoncentrát
Účinnosť hubové choroby,
Použitie bobuľoviny, egreš, ovocie, ovocné dreviny, ríbezľa, vinič, zelenina,
Účinná látka popisObs. dusíka (ako N): min. 3,0 hmot.%, obvykle 3,75 hmot.%, Obs. fosforu (ako P2O3): min. 2,5 hmot.%, obvykle 3,0 hmot.%, Obs. draslíka (ako K2O): min. 10,0 hmot.%, obvykle 11,0 hmot.%, Obs. kremíka (ako SiO2): min. 8,5 hmot.%, obvykle 9,0 hmot.%,

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 0,40 € S DPH: 0,50 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 100 ml

ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA:

Kvapalné listové hnojivo vo forme koncentrátu FLORAVITA SiO je zdrojom všetkých troch základných rastlinných živín, kremíka vo vodorozpustnej forme a feniklovej silice. FLORAVITA SiO je navrhnuté tak, aby zlepšovalo celkovú vitalitu ošetrovaných rastlín a zároveň zvyšovalo ich odolnosť proti hubovým chorobám tým, že na ich povrchu vytvára ochranný film, ktorý zabráni vstupu a vývoju choroby a tiež obmedzuje klíčenie spór a ich prerastanie do listov.

Zmes rastlinných výťažkov a rastlinných olejov feniklu, ktoré zvyšujú vnútornú odolnosť rastlín proti múčnatke a plesni šedej prostredníctvom synergických efektov účinných látok.
Spôsobuje zaschnutie mycélii múčnatky a plesni sivej. Redukuje infekčné podmienky pre pravú múčnatku.

FLORAVITA SiO je popri dusíku, fosfore a draslíku efektívnym zdrojom kremíka v rastlinami prijateľnej forme. Patrí medzi najkoncentrovanejšie, v súčasnosti známe zdroje rastlinami asimilovateľného kremíka v roztokovej forme.

Podobné produkty