Pre verných zákazníkov - ešte LACNEJŠIE. Viac v sekcii VERNOSTNÉ ZĽAVY.

0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
BROS PRÁŠOK PROTI MRAVCOM 1 kg

Viac pohľadov

BROS PRÁŠOK PROTI MRAVCOM 1 kg

SKU: 9181 EAN: 5904517246065

Prípravok proti mravcom s okamžitým účinkom.

FormaPráškové
Účinnosť mravce,

Dostupnosť: Skladom

Bez DPH: 10,10 € S DPH: 12,10 €

Merná jednotka: ks

Balenie: 1 kg

Prípravok na boj s mravcami v interiéri a v ich bezprostrednej blízkosti.

Mravce sú organizovaný hmyz, ktorý vytvára kolónie a rozmnožuje sa rýchlosťou blesku. Interiéry budov, terasy, cestičky a príjazdové cesty sú pre nich skvelými miestami na založenie hniezda. Pre ich obrovský počet a výdrž môže byť boj s nimi veľmi problematický a v prítomnosti potravín bohatých na cukor či bielkoviny môžu byť poriadnou inváziou. Brosseed powder je prostriedok na hubenie mravcov, ktorý je tiež potravinovou návnadou. To znamená, že špecifickosť prenesú mravce do hniezda, kde bude účinne bojovať proti nežiaducemu hmyzu.

VYSOKÁ ÚČINNOSŤ PRÍPRAVKU:

Balenie obsahuje až 1 kg prípravok, ktorý vám vydrží na dlhé mesiace. Na účinnú, jednorazovú aplikáciu stačí 10 g produkt! To znamená, že môže byť potenciálne vykorenených až do 100 mravčích hniezd s jedným balíkom. Zbavte sa mravcov nadobro a chráňte sa na dlhú dobu.

UNIVERZÁLNA APLIKÁCIA:

Produkt Bros je možné efektívne využiť dvoma spôsobmi. Vo forme prášku by sa mal aplikovať na hniezdo alebo cestičky hmyzu, odkiaľ sa prenesie do vnútra hniezda a účinne zlikviduje všetky mravce. Ak však používateľ pozná umiestnenie hniezda a neželá si použiť produkt ako potravinovú návnadu, prášok môže byť tiež rozpustený vo vode. Kvapalina pripravená v súlade s pomerom by sa mala naliať priamo na hniezdo, eliminuje hmyz priamo v mieste aplikácie.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Prípravok sa má používať ráno a večer. Mravce uhynú približne 24 hodín po aplikácii. Ak je prípravok z miesta aplikácie odstránený vetrom alebo dažďom, je potrebné ošetrenie zopakovať.

Podobné produkty